Make your own free website on Tripod.com

מועדון סוסי האפלוסה בישראל

Appaloosa Horse Club of Israel

 

Appaloosa Competitive All-breed Activities Program (ACAAP) תוכנית פעילות תחרותית בכל הגזעים

האם הנך בעלים של סוס אפלוסה פעיל? האם אתה נהנה להשתתף בתחרויות מקומיות? אם התשובה לכך היא חיובית, מועדון סוסי האפלוסה מעוניין להציע לך דרך נוספת לקבל הכרה עבור הישגיך בפעילויות תחרותיות.

במועדון סוסי האפלוסה ישנו מגוון פעילויות במתאימות למגוון רחב של אנשים. מתצוגה, מרוצים, רכיבת טרייל ועד לתחרויות אליפות לאומיות ועולמיות, אפילו אם התחרות בה הנך משתתף אינה ממומנת ע"י מועדון סוסי האפלוסה.

תוכנית ACAAP מקדמת את סוס האפלוסה המצטיין בפעילויות תחרותיות מחוץ לתחרויות הממומנות או מאושרות ע"י מועדון סוסי האפלוסה, ורכיבות שטח (Trail Rides). באמצעות ACAAP, אתה יכול לצבור נקודות זכות ע"י השתתפות בתחרויות של סוסים, ואז להגיש את התוצאות למועדון סוסי האפלוסה. נקודות זכות אלו ירשמו ברישום ביצועי הסוס. ACAAP זו ההזדמנות שלך לקבל הכרה ופרסים בעבור השתתפות בסוס האפלוסה שלך בפעילויות שבאזורך.

משהו עבור כל אחד.....

תוכנית הפעילויות התחרותיות בכל הגזעים מקבלת את רוב סוגי הפעילויות כל זמן שהתחרות מתקיימת ע"י ארגון או מועדון השומר תוצאות באופן רשמי על ביצועי כל הסוסים שנכנסו לאירוע. בכדי שמועדון סוסי האפלוסה יכלול את האירוע או התחרות בתוכנית ACAAP, המארגן חייב שיכלול גוף מפקח ונציג שיחתום על טופס האימות של הנתונים.

אנא, לא לבלבל תוכנית זו עם תצוגה וקבלת ניקוד לאומי באירועים המאושרים/ממומנים ע"י מועדון סוסי האפלוסה. ניקוד ACAAP לא יכול להצבר באירועים המאושרים/ממומנים ע"י ה- ApHC או בכל תערוכה המאושרת ע"י אגודת גזע אחר.

בהמשך רשומים קטגוריות ותיאור האירועים שכבר אושרו ע"י ה- ApHC להכלל ב- ACAAP. עם זאת, אם הנך משתתף באירוע שאינו נכלל ברשימה זו, אתה יכול לבקש שהמקצה שלך ייכלל ע"י פניה למחלקת התצוגות במועדון סוסי האפלוסה (ApHC Show Department), אך המקצה לא ייכלל עד השנה שאחרי הפניה.

מרוץ חביות - מוגבל לתצורת עלה תלתן. כולל אירועים המאושרים ע"י WPRA ו- NBHA או אירועים המאושרים ע"י אגודת חובבים מקומית.

רוכבים מוגבלים - כולל את כל המקצים המיוחדים לרוכבים מוגבלים

אימון משולב - כולל אירועים מאושרים ע"י USCTA.

קאטינג - כולל אירועים המאושרים ע"י NCHA, ACHA ו- CCHA, או אירועים הממומנים ע"י אגודת חובבים מקומית.

דרסאג' - כולל אירועים המאושרים ע"י USDF ו- AHSA.

נהיגה - כולל נהיגת פלז'ר ואירועים המאושרים ע"י ADS.

English Equitation - כולל English style equitation, English horsemanship, walk-trot English equitation ו- equitation over fences.

אינגליש פלז'ר - כולל bridle path hack, hunter under saddle, English pleasure, walk-trot English pleasure, English style longe line ו- hunter go-as-you-please.

משחקים - כולל אירועי משחקים מקומיים הכוללים מרוצי סלאלום, מרוצי דגל, stakes race, מרוצי מפתח, speed (straight) barrels, מרוצי טבעת ואירועי משחקים אחרים. מוגבל לאירועים של אדם אחד. אירועים של צוות לא נכללים. (מרוץ חביות בצורת עלה תלתן לא נכלל בקטגוריית משחקים).

כיתות יופי

רכיבת טרייל בשיפוט - כולל את כל התחרויות שאינן ממומנות ע"י אגודת גזע.

מכשולים - כולל hunter hack, working hunter, cavaletti וכל הווריאציות של קפיצות פרט ל- equitation over fences.

ריינינג - כולל מתג פשוט, הקמור, מקצה פתוח ואירועים המאושרים ע"י ה- NRHA או אירועים הממומנים ע"י אגודת החובבים המקומית.

Roping - כולל team roping, heading, heeling, calf roping, breakaway roping וכל המקצועות המאושרים ע"י PRCA, NHSRA, USTRC, NIRA, NARC, WPRA, INRA או אירועים הממומנים ע"י אגודת החובבים המקומית.

Showmanship - כולל בסגנון אינגליש או סגנון ווסטרן.

Team Penning - כולל כל האירועים שאינם ממומנים ע"י אגודת גזע.

טרייל - כולל כל האירועים והתחרויות שאינם ממומנים ע"י אגודת גזע.

Western Equitation - כולל western style equitation, western horsemanship ו- walk-trot western equitation.

ווסטרן פלז'ר - כולל כל האירועים שאינם ממומנים ע"י אגודת גזע, כולל אירועים המאושרים ע"י NSBA ו- western style longe line, ו- walk-trot western pleasure.

ווסטרן ריידינג - כולל כל האירועים שאינם ממומנים ע"י אגודת גזע.

סוס לעבודת בקר - כולל אירועים המאושרים ע"י NRCHA או אירועים הממומנים ע"י אגודת החובבים המקומית.

תוכניות שכבר קיימות......

יכול להיות שכבר מצאת את המקצה המועדף עליך ברשימה שלמעלה, אך ל-ApHC יש תוכניות קיימות לפרסים והכרה ב:                            

סוסי אפלוסה בדרסאג'

רכיבת טרייל וסיבולת תחרותית

מרוצי כרכרות

תוכנית רוכבים ונהגים מוגבלים

תוכנית שעות אוכף (שעות רכיבה)

ראה בספר החוקים הרשמי של מועדון סוסי האפלוסה את החוקים והתקנות העדכניים לכל התוכניות.

שיטת הפרסים.....

כשהנך מצטיין בתחרות ב- ACAAP, אתה יכות לצבור נקודות לזכותך שירשמו ברישום הביצועים של סוס האפלוסה הרשום שלך. בצבירת 20 נקודות זכות בכל קטגוריית ACAAP, תוענק לסוס האפלוסה שלך תעודת הישגים. בצבירת 60 נקודות זכות בכל קטגוריית ACAAP, תוענק לסוס האפלוסה שלך תעודת הישגים עילאית. בסיום, יעניק מועדון סוסי האפלוסה פרס שנתי לסוס שצבר את מרבית הנקודות בקטגוריה באותה שנה. אם סוסך צבר את מרבית הנקודות, אתה תוכר כ- ACAAP Master באותה קטגוריה ותקבל הכרה מיוחדת ופרסים. דרוג חודשי לכל קטגוריה נכלל ב- Appaloosa Journal ובאתר האינטרנט של מועדון סוסי האפלוסה (www.appaloosa.com).

אינך חייב להיות חבר במועדון סוסי האפלוסה בכדי להצטרף ולהתחרות ב- ACAAP. אבל, בעלים אחד של הסוס חייב להיות חבר פעיל (שילם דמי חברות באותה שנה), בכדי שיתאפשר לקבל פרסים. הפרסים נשלחים בדואר לבעלים הרשום הראשון.

כיצד מצטרפים.....

לצורך הצטרפות ל- ACAAP, יש למלא טופס הצטרפות ולהעבירו למועדון סוסי האפלוסה עם $25 (לחבר) או $50 (למי שאינו חבר), על כל סוס. ניתן לשלם בהמחאה (מבנק אמריקני), המחאה בנקאית, או בכרטיס אשראי (ויזה, מסטר-כרד או דיסקובר).

אז תקבל/י כרטיס הצטרפות ל- ACAAP וטופס דו"ח מציג. שם הבעלים הרשום הראשון יופיע על כרטיס ההצטרפות. בקבלת הכרטיס תהה זכאי/ת להתחיל לצבור נקודות זכות.

כיצד לדווח על הצלחתך.....

בהשתתפות בפעילות תחרותית רב-גזעית, הראו לעולם מה סוס האפלוסה שלכם יכול לעשות! כשאת/ה מדורג/ת במקצה, קח/י את דו"ח המציג וכרטיס ההצטרפות שלך ועותק של תעודת הרישום של הסוס שלך למזכיר או מנהל האירוע. בקש/י לבדוק את כרטיס ההצטרפות ותעודות הסוס לצורך אימות ההשתתפות של סוס האפלוסה. בקש/י מהמזכיר או הממונה לחתום על טופס הדיווח שאומר לנו כיצד סיימת את האירוע וכנגד כמה סוסים התחרית. אז, יש להחזיר את הדו"ח ביחד עם $5 לכל סוס בתחרות או עם שובר אשראי משולם מראש, למועדון סוסי האפלוסה בתוך 20 יום מתאריך האירוע. (שימו-לב: זה $5 לסוס בתחרות. לא $5 למקצה).

נקודות הזכות יוענקו בהתאם למיקומך ומספר הסוסים שנגדם התחרית תוך שימוש באותה נוסחא שבשימוש מועדון סוסי האפלוסה לניקוד סוסים באירועים הממומנים ע"י ה- ApHC. יש לזכור שניקוד לא יינתן לאירועים שהתקיימו לפני ההצטרפות לתוכנית.

טפסי ACAAP

טפסים והוראות אלו ניתנים להורדה דרך חיבור האינטרנט שלך. את/ה יכול/ה לצפות בטפסים ע"ג צג המחשב שלך וגם להדפיסם, למלא אותם ולשלוח בדואר ל- ApHC.

הטפסים מורדים בפורמט PDF שהינו אוניברסאלי. (ניתן להשתמש בו בכל מערכות ההפעלה). הקש כאן להורדת קובץ חופשי של Acrobat Reader.

 Enrollment form

טופס הצטרפות

 Combined Training Report

דו"ח אימון משולב

Exhibitors Report

 דו"ח מציג

Dressage Report

 דו"ח דרסאג'

Credit Voucher

 שובר אשראי

 

דף הבית   על המועדון   על גזע האפלוסה   פעילויות המועדון   היכל התהילה   מועדוני אפלוסה בעולם  

אלופי העולם באפלוסה   סוסי אפלוסה בישראל   צור קשר